Latest News

«ΛΕΩΝΙΔΕΙΑ 2017»: τα αποτελέσματα των επετειακών αγώνων Α κατηγορίας από τον Σκοπευτικό Όμιλο Σπάρτης

«ΛΕΩΝΙΔΕΙΑ 2017»: τα αποτελέσματα των επετειακών αγώνων Α κατηγορίας από τον Σκοπευτικό Όμιλο Σπάρτης

Μάιος 31, 2017

Ο τριήμερος επετειακός αγώνας «ΛΕΩΝΙΔΕΙΑ 2017» με  διοργανωτή τον Σκοπευτικό Όμιλο Σπάρτης διεξήχθη και αυτή τη χρονιά με ικανοποιητική προσέλευση σκοπευτών και σκοπευτριών τόσο από τα σωματεία της Πελοποννήσου όσο και της Αθήνας. Οι αγώνες σταθερού στόχου Α κατηγορίας στα πυροβόλα και τα αεροβόλα όπλα πραγματοποιήθηκαν στα σκοπευτήρια Σελλασίας και το κλειστό σκοπευτήριο του Ομίλου αντίστοιχα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος ΜΟΦΟΡΗΣ Γρηγόριος του Αθλητικού Ομίλου Μάνης «Ο ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ» – ΕΛ.ΑΣ
2ος ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ Παναγιώτης του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης
3ος ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ

1ος ΜΟΦΟΡΗΣ Γρηγόριος του Αθλητικού Ομίλου Μάνης «Ο ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ»
2ος ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ Παναγιώτης του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης
3ος ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αθλητικού Ομίλου Μάνης «Ο ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ»

1ος ΜΟΦΟΡΗΣ Γρηγόριος του Αθλητικού Ομίλου Μάνης «Ο ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ» – ΕΛ.ΑΣ
2ος ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ Παναγιώτης του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης
3ος ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Εθνικού – ΕΛ.ΑΣ

1η ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ Πηνελόπη της ΠΣΕ
2η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης – Λ.Σ.
3η ΤΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ

1η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Του ΣΚΟ Ιωαννίνων
2η ΡΩΣΣΗ ΠΛΟΥΜΙΣΤΗ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ
3η ΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης

1ος ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ
2ος ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ Παναγιώτης του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης
3ος ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ

1ος ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ Παναγιώτης του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
2ος ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ
3ος ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ Χρήστος του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»

1η ΙΛΙΕΒΑ ΙΒΕΛΙΝΑ του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
2η ΤΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ της Σκοπευτικής Λέσχης ΖΕΥΣ
3η ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ Πηνελόπη της ΠΣΕ

1η ΧΩΡΑΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Του ΣΑΣ Γαργαλιάνων
2η ΧΩΡΑΙΤΟΥ ΛΕΥΚΗ του ΣΑΣ Γαργαλιάνων

1ος ΚΑΤΟΥΝΑΣ Νικόλαος του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
2ος ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης
3ος ΚΑΛΙΟΥΠΗΣ Δημήτριος του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»

1ος ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Α.Π.Ο ΜΑΝΗΣ ‘ΤΟ ΤΑΙΝΑΡΟ’
2ος ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ του Α.Π.Ο ΜΑΝΗΣ ‘ΤΟ ΤΑΙΝΑΡΟ’
3ος ΨΩΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ – ΜΑΡΚΟΣ του Α.Π.Ο ΜΑΝΗΣ ‘ΤΟ ΤΑΙΝΑΡΟ’

1η ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
2η ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
3ος ΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σκοπευτικού Ομίλου Λακ/νίων «Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ»

1η ΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Σκοπευτικού Ομίλου Σπάρτης
2η ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Φωτεινή του Α. Ο. ΜΑΝΗΣ «Ο ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ»
3η ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Α. Ο. ΜΑΝΗΣ «Ο ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ»